Dažniausiai užduodami klausimai

Kas tai yra giminės sodyba?

Giminės sodyba  kuriama protėviams atminti bei ateinančių kartų laimingam gyvenimui.

Giminės sodyba – tai ne mažesnis nei 1 ha žemės sklypas, kuriame gyvena šeima (žmogus) ir tęsia savo giminę, puoselėja gyvenamąją aplinką, stengiasi būti harmonijoje su gamta. Tai giminės Meilės erdvė, kurioje vyksta darni Žmogaus ir Gamtos Kūryba. Tai vieta, kurioje gimsta ir užauga vaikai, vieta, kuri perduodama iš kartos į kartą. Giminės sodyba – tai šeimos mažoji tėvynė – mylima, puoselėjama ir saugoma.

1 ha plotas yra pasirinktas neatsitiktinai – būtent tiek žemės viena šeima gali apdirbti pati, o joje užaugintų produktų kiekis patenkina bazinius vienos šeimos poreikius. Tokio ploto Giminės sodyboje organiškai įsilieja miškas, pieva, daržas, sodas, vandens telkinys, namas ir ūkiniai pastatai. Sudaroma terpė natūraliai ekosistemai kurtis: yra vietos laukiniams paukščiams, gyvūnams, vabzdžiams, dirvožemio bakterijoms, miško uogoms, grybams ir kt.

Plačiau apie tai …

2. Kur galima sutikti bendraminčius:

Kviečiame apsilankyti mūsų organizuojamuose renginiuose, šventėse, susipažinti gyvai, pabendrauti, o gal būt ir susirasti kaimynus, porą ar atrasti save patį, pažinti giliau, pasisemti įkvėpimo, papasakoti apie savo svajones, papuošti šventę sava šviesia kūryba. O taip pat bendraukime el. erdvėje.

Asociacijos puslapis FB: Giminės sodybų asociacija

Bendraminčių el. puslapiai: www.anastasija.lt

Fb puslapis: Anastasija Lt