Jau išleista atnaujinta V. Megre knyga

Sveiki, mieli Kūrėjai! Džiaugiamės išleista atnaujinta pirmąja V. Megre knyga, kurią jau galime įsigyti ir perskaityti, dovanoti artimiesiems, draugams.

„Anastasija. Tavo giminės energija“ (Vladimir Megre) – tai serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ naujas leidimas, papildytas trečdaliu naujų skyrių.

Sibiro upės Obės pakrantėje susitinka du žmonės, atstovaujantys dvi skirtingas Žemės civilizacijas – tai verslininkas, keliaujantis Sibiro upe ir nepaprasta, kedrų miškuose užaugusi mergina, kuri savo gebėjimais ir išmintimi pranoksta mūsų laikus. Jos genų atmintyje slypi pirmapradė žmonijos informacija ir ji geba ne tik numatyti žmonijos ateitį, bet ir ją modeliuoti. Knygoje apsakyta itin sena apeiga gali padėti išsaugoti meilę iki gilios senatvės.

Naujajame leidime lig šiol niekur viešai neskelbta informacija.

Šiandien serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ knygos yra išverstos į 20 skirtingų pasaulio kalbų ir sėkmingai parduodamos Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Jos tapo naujo gyvenimo būdo pradžia nemažai daliai žmonių, o nuolat knygose skambančios kelios kertinės idėjos: „Protėvių kultūra“, „Giminės sodyba“ ir „Meilės erdvė“ paliečia ir jaudina mokslininkų, filosofų, dvasininkų, politikų ir tiesiog žmonių širdis bei protus.

Norint prie šio reiškinio prisiliesti, reikia tikrai nedaug – tiesiog perskaityti knygą.

Iš rusų kalbos vertė: Dalia Elena Montvilienė

Knygos puslapių skaičius: 352

Užsakymo formą rasite čia: https://www.gimsodas.lt/?page_id=269

Įsigiję knygą paremsite ir prisidėsite prie sekančių knygų išleidimo.

Gražaus spalvingo ir svajingo pavasario!

Pridėti Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *